Faydalı Linkler
Sahibinden.com
Google . com . tr
Plaka Sorgulama
Kasko Değer Listesi
2009 Yılı Araç Vergi Tutarı
Araç Vergi Borcu Sorgulama
TC Kimlik No Sorgulama
Türkiye Yol Haritası
Şehirler Arası Mesafe
Hürriyetoto.com
Arabam.com
Araba.com
 

CAR MATE oto'nun TARİHÇESİ:
CAR MATE oto.dizi,film,reklam ve turizm sektörüne,2002 yılında sahıs olarak adımını atmış olup, 7 yıl gibi kısa bir sürede pazar payını önemli ölçüde artırarak, bugün sektörün önemli isimlerinden biri konumuna gelmiştir. Kısa dönem karının peşinde koşmadan, sürekli gelişim prensibiyle, uzun vadede kararlı ve sağlam adımlarla ilerleyerek,kiralama ,ülke ekonomisine ve sinema televizyon sektörüne olan katkımızı artırmak şirketimizin temel hedefidir .Bu hedefe ulaşmadaki temel prensip ise, topyekün kalite ilkesidir. Topyekün kalite anlayışı, her kademedeki personelin hizmet kalitesine olan etkisini maksimuma çıkarmayı hedeflediğinden, firmamızda insan odaklı yönetim anlayışı benimsenmiştir. Bu anlayış ile, aynı ilkeler çizgisinde ilerleyen, aynı çıkarları benimsemiş, aynı hedefe kilitlenmiş büyük bir kiralama şirketi oluşmuştur. Ailemiz koşulsuz müşteri tatmini prensibiyle çalışan deneyimli, profesyonel ve eğitimli bireylerden oluşmaktadır.

CAR MATE oto'nun FAALİYET ALANLARI VE PROJELERİ
2002 yılında kendi bünyemizde oto alım ve satımlarıyla başlayıp,2004 yılında kiralık otomobille hizmet vermeye devam eden  CAR MATE oto 7 yıl gibi kısa bir süre içerisinde bugün dizi,film,reklam sektörüne araç temini ,turizm acentesi ve kiralık araclarıyla hedeflerine hergün biraz daha yakınlaşmaktadır.
CAR MATE oto Türkiye’nin ileri gelen şehrinden biri olan İstanbul’da hizmet vermekte olup; ancak hizmet vermekte olduğumuz iş sektörü konumunda, Türkiye’nin dört bir tarafında araç teslimi yapılabilmektedir.
Rent a Car hizmeti;kiralama süresince tüm sorumlulukların Rent a Car firması tarafından üstlenilmesi ve kiralamanın pratik olması, pahalı olmaması gibi nedenlerle,yalnızca tatil amacıyla seyahat eden turistler tarafından değil, iş gezisi maksadıyla değişik bölge ve illere seyahat etmek durumunda kalan iş adamları ayrıca prodıcsıon ve dizi film yapım şirketleri tarafından da yoğun talep görmektedir. Rent a Car hizmeti, bunlarla sınırlı kalmamakta, araç filolarını satın alarak kendilerini hem mali, hem işgücü, hem de rekabet açısından zayıflatan firmalara uzun dönemli filo kiralama yolu ile oldukça avantajlı çözümler sunabilmektedir. Bu çözümler paketini çok geniş tutan CAR MATE oto birçok büyük firmanın filo satınalma kararını, filo kiralama sonucuna dönüştürerek bu firmaların çözüm ortağı konumuna gelmiş ve isimlerini müşteri portföyüne kaydetmeyi başarma ve büyütme yolunda ilerlemektedir.
CAR MATE oto'nun FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRLER.
Başta Rent a Car işi olmak üzere diğer Dizi,Film,Reklamlara araç temini,Turizm işleri, Uçak-Otobüs bileti satışı Transfer ve Tur faaliyetleri.

Kendini özel hissetmek isteyenleri, kalitenin yaşandığı ve yaşatıldığı CAR MATE’e bekliyoruz ..!